Hakkımızda

MM GRUP, ülkemizde doksanlı yıllarda organize market / süper market konseptinin ilk örneklerinden biri olan Ordu Pazarları (OYPA) ile perakende mağazacılığa başlamış olup, Ankara ‘da açılan ve döneminin en büyük süpermarketlerinden biri olan Maltepe Migros ile bu alanda büyümenin temellerini atmıştır.

Migros ile bugün hala bir çok noktada başarılı  şekilde devam eden iş birliğimiz yurtiçi ve  özellikle Sovyetler Birliğinin dağılması ile birlikte, perakende mağazacılık alanında yeni kurulan Rusya ve Türk Cumhuriyetlerinde açılmaya başlayan Ramstore mağazalarının taze meyve, sebze, bakliyat, kuruyemiş ve deniz ürünlerinin % 20 ‘sini 13 yıl süresince 65 nokta da tedarik etmiş ve reyonlarını işletmiştir.

Kısa sürede Migrosun hem yurt içi hem de yurtdışı  büyümesine paralel olarak birçok Migros mağazasının açılmasıyla mağaza sayılarımız sürekli olarak artmakta, CarrefourSA mağazalarının da dahil olmasıyla etki alanımız Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve D. Anadolu da olmak üzere 32 il ve ilçelerinde genişlemekte, faaliyetlerimiz başarı ile artarak devam etmektedir.

Yerleşik bölge müdürlüklerimiz ile işletmelerimizi yerinden ve doğrudan yönetmekte, satış, sevkiyat, eğitim, İK ve tüketici ilişkilerin de yaşanabilecek aksaklıklara en başından müdahale edip, işletmelerimizin verimli ve sağlıklı yönetilmesini sağlamaktayız.

2015 yılına geldiğimizde ise halen, Migros ve CarrefourSA ile birlikte ile yaklaşık 240 mağazada 400 kişi ile hizmet vermeye devam etmekte, her ay yeni açılan mağazalar ile satış reyonlarımızı  büyümekteyiz.

MM Grup

 
 

Firma Ünvanı : MM Grup Gıda Bil. Tek. İnş. ve Dış Tic. A.Ş.
Vergi Dairesi ve Numarası : Ostim  / 622 025 95 87
Ticaret Sicil numarası
: 166110
MERSİS : 0-622-2595-8700017  

Üyesidir.

Mobil görünümü
MM Grup

MM Grup Tescilli Markasidir.Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 MM Grup.