Kudüs Hurması

DİĞER KATEGORİLER
Kudüs Hurması

MENŞEİ : İTHAL - ARAP YARIM ADASI

Mevsiminde toplanan meyveler, ayıklama ve temizleme işlemlerinden sonra hiç bir kimyasal işlem ve katkı uygulanmadan doğal güneş ışı altında kurutularak paketlenir.

Doğal ve Sağlıklıdır.

Net 200 G Vakumlu Ambalajlarda veya Reyonlarımızdan İstediğiniz Miktarlarda Satın Alabilirsiniz.

Bu Ürünümüz Migros Sanal Markette Mevcuttur.

Kudüs Hurması FAYDALARI

Zengin hayati besinleri barındırması hurmayı sağlığa yararlı ideal bir gıda haline getirir.

Şeker, protein, lif ve yağın dışında 15 farklı mineral ve C, B1, B2, niasin ve A Vitaminleri ile birlikte dişlerin çürümesini önleyen flor ve bağışıklı sistemini güçlendirerek kanser önleyici işlevi olan Selenyum gibi minerallerde bünyesinde bulundurur. Hurma, insan vücudunun sağlıklı ve zinde kalabilmesi için hayati önem taşıyan 10'dan fazla element içermektedir.

Hurmalarda yüksek oranda lif bulunur. (Yüzde 6,5–18). Büyük oranda hurmayla beslenen kişilerde kanser ve kalp hastalıkları riskinin düşük olduğu gözlenmektedir. Araştırmalar yüksek lifli yiyeceklerle beslenmenin kolon, göğüs ve rahim kanseri olasılığını düşürdüğünü göstermiştir.

Mobil görünümü
MM Grup

MM Grup Tescilli Markasidir.Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 MM Grup.